Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
X
Opis
Masz dosyć pracy z zapchaną i zaśmieconą pocztą?
Dość doszukiwania się tego jednego maila?

Sprawdź Task Managera!
Program stworzony do zarządzania zadaniami.

Dzięki niemu praca i wymiana informacji będzie
łatwa jak nigdy dotąd.
Dowiedz się więcej
Monitoring zadań
To miejsce w którym znajdują się ogólne informacje na temat wszystkich zadań. Dzięki odpowiednio dobranej kolorystyce już na pierwszy rzut oka widać np: ile zadań jest po terminie, nad iloma nadal trwają pracę czy też, ile zadań jest z wysokim priorytetem, itp.
Aby całość była jeszcze bardziej użyteczna, Task Manager za pomocą jednego kliknięcia myszką, może Cię przenieść do listy zadań, które spełniają określone kryteria wyboru (np. listy zadań po terminie).
Lista zadań
Lista zadań to widok, dzięki któremu od razu będziesz mieć bieżący podgląd na wszystkie przydzielone zadania. Dzięki temu np. od razu zorientujesz się ile dni zostało do terminowej realizacji każdego z zadań, jaki priorytet ma konkretne zadanie lub też zobaczysz, ile zadań oczekuje na rozpoczęcie nad nimi pracy.
Aby praca z Task Managerem była jeszcze łatwiejsza, program umożliwia zawężenie listy, do zadań, które spełniają określone kryteria wyboru. Np. możesz wyświetlić wszystkie zadania, które są przypisane do wybranej osoby lub też wybrać zadania, których termin realizacji już minął.
Podgląd zadania
Podgląd zadania to miejsce, w którym znajdziesz wszystkie informacje związane z danym zadaniem. W tym miejscu możesz:
  • zobaczyć pełną treść zadania
  • zmienić jego status
  • pobrać załącznik
  • wysłać wiadomość do drugiej osoby.
W podglądzie zadania masz dostęp do historii wysłanych jak i otrzymanych wiadomości związanych z danym zadaniem. Krótko mówiąc, w tym miejscu masz wszystko co związane jest z konkretnym zadaniem.
Wiadomości
Z pozycji podglądu zadania możesz wysyłać wiadomości, przesyłać załączniki do wszystkich osób zaangażowanych w konkretne zadanie.
Wysyłanie wiadomości

Task Managerowi umożliwia wysyłanie wiadomości w obrębie danego zadania do dowolnej osoby. Dzięki temu wszystkie wysłane przez Ciebie wiadomości zawsze dotyczą tematu. Skutkuje to zwiększeniem przejrzystości prowadzonej korespondencji oraz ułatwia pracę.

Dodatkową wygodę stanowi wyraźne odróżnienie wiadomości wysłanych od wiadomości odebranych. Wszystkie wiadomości przychodzące znajdują się na zielonym tle, natomiast wychodzące na niebieskim.
Wszystkie wiadomości w jednym miejscu

Od dziś koniec z szukaniem wiadomości i zastanawianiem się od kogo przyszła, koniec z wiadomościami, które przeoczyliśmy ze względu na brak tytułu. Dzięki Task Managerowi bez trudu sprawdzisz pełną korespondencję dotyczącą danego zadania. Po wejściu w dane zadanie masz dostęp do archiwum wszystkich wysłanych jak i odebranych wiadomości tyczących tego zadania. Dzięki temu wszystkie istotne informacje związane z zadaniem masz w jednym miejscu.

Istotne jest też to, że odbieranie nowych wiadomości nie wymaga odświeżania strony.
Załączniki

Jeżeli chcesz do wysyłanej wiadomości dołączyć dodatkowe materiały, nic nie stoi na przeszkodzie aby dodać załącznik. Całość jest prosta i intuicyjna.
Komunikator
Komunikator przypomina popularne Gadu-Gadu, gdzie najczęściej wysyłasz krótkie wiadomości i zarazem oczekujesz szybkiej odpowiedzi. Funkcjonalność naszej aplikacji pozwala na szybkie porozumiewanie się pomiędzy osobami zaangażowanymi w dane zadanie. Zamiast dzwonić lub pisać kolejne maile, wystarczy krótka informacja przesłana komunikatorem. Możliwość przesyłania szybkich komunikatów związanych zdanym zadaniem, ułatwia pracę i umożliwia lepszą koordynację w czasie.
Czytelny układ

Prosty i czytelny układ graficzny. Całość przypomina Gadu-Gadu, gdzie widzimy zarówno swoją wiadomość jak i wiadomość przychodzącą. Dzięki dostępowi do archiwum wszystkich wiadomości (wysłanych i odebranych) szybko przejrzysz pełną korespondencję, nie przeoczysz żadnej informacji i nawet po długim urlopie bez trudu przypomnisz sobie na czym stanęło zadanie.
Rozmowy konferencyjne

Twoje zadanie wymaga zaangażowania kilku osób i chcesz z nimi przeprowadzić szybką dyskusję? Dzięki Task Managerowi możesz prowadzić rozmowy konferencyjne. Jeżeli jednak podczas takiej rozmowy chcesz napisać wiadomość, która będzie widoczna tylko dla konkretnej osoby - tak aby reszta nie miała w nią wglądu - wystarczy, że włączysz "tryb prywatny" i wybierzesz osobę do której chcesz napisać. W takim przypadku tylko wybrana osoba będzie mogła ją przeczytać, a pozostałe osoby biorące udział w konferencji nie będą jej widziały.
Błyskawiczna wymiana wiadomości

Potrzebujesz na szybko wymienić kilka zdań z osobami w firmie? Nic prostszego, wystarczy użyć wbudowanego komunikatora. Sposób działania jest prosty. Wybierasz zadanie na temat którego chcesz porozmawiać oraz osobę do której chcesz napisać, wprowadzasz wiadomość i wciskasz enter. Gdy druga osoba odpisze, niezwłocznie otrzymasz wiadomość na ekranie, bez konieczności odświeżania strony.
Mobilny dostęp
Ponieważ aplikacja oparta jest o przeglądarkę internetową i nie wymaga instalacji na komputerze, możesz korzystać z niej także za pomocą urządzeń mobilnych czy też domowego komputera. Wystarczy adres strony, login i hasło. To proste.
Task Manager wszędzie tam gdzie Ty

Program ten jest szczególnie przydatny firmom mającym placówki na terenie kraju, zatrudniających osoby pracujące zdalnie (np. z domu lub podczas delegacji) lub działające w terenie (np. handlowcy).
Task Manager umożliwia pracę na dowolnym urządzeniu posiadającym połączenie z Internetem. Z programu można korzystać za pomocą urządzeń mobilnych (telefon komórkowy, tablet) ponieważ Task Manager jest dostępny z poziomu przeglądarki internetowej i nie wymaga instalacji. Dzięki temu gdziekolwiek jesteś masz dostęp do pełnej funkcjonalności programu.
Wymagania
Serwer i baza danych

Aby Task Manager działał na Państwa serwerze w większości przypadków wystarczy serwer na ktorym znajduję się Państw strona internetowa. Ogólne wymagania serwera to:
  • Obsługa PHP 4 lub 5
  • Baza danych MySQL
  • Zalecany serwer HTTP Apache
Przeglądarki

Task Manager jest aplikacją działającą z poziomu przeglądarki internetowej, chociażby takiej jak Mozilla Firefox, Microsoft Internet Explorer, Opera czy Google Chrome. Rozwiązanie tego typu daje olbrzymią przewagę nad klasycznym oprogramowaniem, ponieważ nie wymaga instalacji na każdym komputerze użytkownika i jest dostępna z każdego miejsca w którym mamy dostęp do internetu.
Jeżeli nie są Państwo pewni czy serwer spełnia powyższe wymagania lub nie mają Państwo jeszcze serwera i potrzebują Państwo pomocy w jego doborze - prosimy o kontakt z nami. Pomożemy we wszystkich sprawach związanych z naszym oprogramowaniem.
Do naszych Klientów należą między innymi:
NEONET
NEONET
 Uniwersytet Jagielloński
Uniwersytet Jagielloński
Playada
Playada
Sieć sprzedaży Play
Polpharma
Polpharma
Wojskowa Akademia Techniczna
Wojskowa Akademia Techniczna
Gruby Benek
Gruby Benek
Kolter.pl
Kolter
Huta Zabrze S.A.
Huta Zabrze S.A.
Gmina Mikołów
Gmina Mikołów
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku
Białostocki Park Naukowo-Technologiczny
Białostocki Park Naukowo-Technologiczny
FLYSPOT - Tunel Aerodynamiczny
Flyspot
Centrum Informatyczne Edukacji
Centrum Informatyczne Edukacji
Instytut Analiz im. Karola Gaussa
Instytut Analiz im. Karola Gaussa
Referencje:
NEONET, Hanna Pawlak, Kierownik Sekretariatu Zarządu
NEONET, Hanna Pawlak | Kierownik Sekretariatu Zarządu
Od 2013 roku korzystamy z oprogramowania Task Manager - programu do zarządzania zadaniami. Program Task Manager jest intuicyjnym, łatwym w obsłudze oraz bardzo pomocnym narzędziem w naszej codziennej pracy. Współpraca w ramach Task Managera układa się bardzo dobrze. Jednym z największych plusów jest otwartość firmy na wszelkie pomysły dotyczące funkcjonalności programu oraz szybka reakcja na zgłaszane uwagi. Dlatego możemy polecić program Task Manager jako efektywne, w pełni profesjonalne narzędzie ułatwiające codzienna pracę.
Nasza ocena: 10/10
© Task Manager | Wszystkie prawa zastrzeżone.